درباره ما

gap

ایده آرای پیشگام
متعلق به ایده داروی طب

EADEH ARA PISHGAAM

شركت با نام ايده آرای پيشگام در سال ١٣٨٦ با هدف احيای توانمندي‌های نهفته در متون به جای مانده از طبيان حاذق اين مرز و بوم همچون ابن سيناها و تلفيق و پيوند آن‌ها با علم روز داروسازی و هر آنچه امروزه در دنيا به عنوان فراورده‌های طبيعی خوانده مي‌شود، بنا نهاده شد و در راه رسيدن به اهداف و چشم اندازهای تدوين شده خود سعی در توليد محصولات طبيعی و موثر در زمينه‌های مختلف برای بهبود كيفيت سطح زندگی مصرف كنندگان را دارد. در اين راه شركت ایده دارو طب (ايده آرای پيشگام سابق) در تيم R&D خود از داروسازان و متخصصين علوم دارويی و همچنين طب سنتی استفاده نموده و قصد و هدف ارائه محصولات با كيفيت و مفيدی را دارد كه جای آن‌ها در بازار دارويی ما خالی است.  در سال 1396 با دانش فني خود شروع به توليد مكملهاي غذايي نمود و همزمان از سازمان غذا و دارو مجوز فعاليت دارويي اخذ نمود و شروع به توسعه فرمولاسيون هاي داروهاي شيميايي نيز نمود و در سال 1397 به شركت ايده دارو طب تغيير نام داد.

ماموریت

ما رویکرد پزشکی مبتنی بر شواهد و به روز را در توسعه محصولات طبیعی با کیفیت و مقرون به صرفه برای بیماران و مصرف کنندگان، که ما آنها را به عنوان ذی نفعان خود میدانیم، به کار میگیریم.


چشم انداز

نام تجاری شرکت تداعی گر کیفیت بالا بر اساس شواهد و مدارک ثابت شده و علم روز و امن برای جامعه متخصصان سلامتی.
قابل اعتماد ترین شریک تجاری در ایران برای شرکتهای دارویی جهانی و شرکت های بیودارویی. مکان رتبه دوم در بازار فرآورده های طبیعی ایران.
تبدیل بخش تکنولوژی های نوین به یکی از اعضای هلدینگ که انتقال تکنولوژی در بیوتکنولوژی و داروسازی نوین را به بهترین نحو انجام دهد.