درباره ما

gap

ایده داروی پارس

EEadeh Daru e Pars

شركت با نام ايده داروی پارس با هدف احيای توانمندي‌های نهفته در متون به جای مانده از طبيان حاذق اين مرز و بوم همچون ابن سيناها و تلفيق و پيوند آن‌ها با علم روز داروسازی و هر آنچه امروزه در دنيا به عنوان فراورده‌های طبيعی خوانده مي‌شود، بنا نهاده شد و در راه رسيدن به اهداف و چشم اندازهای تدوين شده خود سعی در توليد محصولات طبيعی و موثر در زمينه‌های مختلف برای بهبود كيفيت سطح زندگی مصرف كنندگان را دارد. در اين راه شركت ایده داروی پارس در تيم R&D خود از داروسازان و متخصصين علوم دارويی و همچنين طب سنتی استفاده نموده و قصد و هدف ارائه محصولات با كيفيت و مفيدی را دارد كه جای آن‌ها در بازار دارويی ما خالی است.  در سال 1396 با دانش فني خود شروع به توليد مكملهاي غذايي نمود و همزمان از سازمان غذا و دارو مجوز فعاليت دارويي اخذ نمود و شروع به توسعه فرمولاسيون هاي داروهاي شيميايي نيز نمود و در سال 1397 به شركت ايده دارو طب تغيير نام داد.

ماموریت

ما رویکرد پزشکی مبتنی بر شواهد و به روز را در توسعه محصولات طبیعی با کیفیت و مقرون به صرفه برای بیماران و مصرف کنندگان، که ما آنها را به عنوان ذی نفعان خود میدانیم، به کار میگیریم.


چشم انداز

نام تجاری شرکت تداعی گر کیفیت بالا بر اساس شواهد و مدارک ثابت شده و علم روز و امن برای جامعه متخصصان سلامتی.
قابل اعتماد ترین شریک تجاری در ایران برای شرکتهای دارویی جهانی و شرکت های بیودارویی. مکان رتبه دوم در بازار فرآورده های طبیعی ایران.
تبدیل بخش تکنولوژی های نوین به یکی از اعضای هلدینگ که انتقال تکنولوژی در بیوتکنولوژی و داروسازی نوین را به بهترین نحو انجام دهد.