موارد استفاده از کرم رادیان

موارد استفاده از کرم رادیان

مقالات

۳۰ مرداد , ۱۳۹۷

کرم ماساژ رادیان محصولی طبیعی و موضعی است که کاربرد بسیاری در تسکین درد‌های اسکلتی و گرفتگی‌های عضلانی داشته و احساس خستگی و درد ناشی از کوفتگی را از بدن شما خارج می‌کند. نوع استفاده این محصول به صورت موضعی و مالش بر روی ناحیه خارجی پوست و ماساژ آرام آن، برای تاثیر پذیری بیشتر است. 

ترکیبات کرم گرفتگی عضلات رادیان، طبیعی بوده و جای نگرانی نیست، اما باید توجه کرد از استفاده این محصول در نواحی زخم‌های باز و عفونی جدا خودداری گردد. کرم ماساژ رادیان، درمانی طبیعی برای بهبود دردهای التهابی مفاصل و دردهای عضلانی می‌باشد و ممکن است پس از مصرف باعث سوزش موقت و خفیف در موضع شود.

از این کرم برای از بین بردن اثرات ناشی از کوفتگی مانند: کبودی‌ها و خون مردگی در نواحی مختلف پوست نیز استفاده می‌شود که با استعمال آن، اثرات بسیار قابل ملاحظه‌ای را مشاهده خواهید کرد. روش استفاده نیز باید به‌گونه‌ای کاملا بهداشتی صورت گیرد، زیرا در هنگام ماساژ به دلیل باز شدن منافذ پوستی، امکان ورود باکتری‌ها و میکروب‌های موجود در سطح پوست، وجود دارد. به همین دلیل لازم است قبل از مصرف، ناحیه مورد نظر و دست‌ها را به خوبی شست و شو دهید. به تناسب گستردگی محل کوفتگی، مقداری کرم رادیان را بر روی پوست قرار داده و به صورت دورانی و منظم ماساژ دهید، باید توجه کنید که در هنگام ماساژ به هیچ وجه نباید به ناحیه مورد نظر فشار وارد آورد و به آرامی این کار را ادامه دهید.

استفاده از این کرم جهت بهبود درد ناشی از آرتروز که ممكن است هر مفصلی را درگیر كند، همانند مفاصل زانو و ران و ستون فقرات که بیشتر در معرض ابتلا به این بیماری هستند و فشار زیادی را در طول روز تحمل می‌کنند و معمولا قابل انعطاف هستند، مناسب است. اما شرط تاثیر این کرم، مراقبت بیشتر از مفصل همانند صحیح نشستن و نکات بهداشتی مرتبط با بدن و کاهش فشار وارده به آن، در کنار مصرف مرتب و مداوم این محصول است.

جهت تاثیر بیشتر و نتیجه بهتر، ناحیه مورد نظر را به‌وسیله پارچه‌ای تمیز بپوشانید و گرم نگه دارید تا تاثیر آن به حداکثر برسد. از استعمال این کرم در اطراف گودی چشم‌ها، لب‌ها و نقاط حساس و بزاقی جدا خودداری کنید.

برای تاثیر بیشتر کرم گرفتگی عضلات، لازم است این کار را در روز حدود 2 تا 3 بار تکرار کنید و به خوبی و به نرمی ماساژ دهید تا گرفتگی ناحیه کاهش یافته و جریان خون در محل به حداکثر برسد.

استفاده از کرم ماساژ رادیان به دلیل مواد حساس به کار رفته در آن، برای افراد زیر 10 سال و مادران باردار و شیرده توصیه نمی‌شود و بهتر است جهت استفاده از این کرم با داروساز مشورت کنید.

پس از مصرف این محصول احساس خنکی و سردی در پوست شما ایجاد خواهد شد که دلیل آن استفاده از مواد طبیعی و خنک همچون اکالیبتوس ، کالاندولا و ... است.

مقالات مرتبط

gap
جلوگیری از گرفتگی عضلات در شب

جلوگیری از گرفتگی عضلات در شب

گرفتگی عضلات در طول شبانه روز اتفاقیست که امکان دارد در هر سنی رخ دهد. زمانی که شما در حالتی خاص چندین ساعت خوابیده‌اید یا ...
۱۰ بهمن , ۱۴۰۱
درد های عضلانی را چگونه درمان کنیم؟

درد های عضلانی را چگونه درمان کنیم؟

دردهای عضلانی یک از دردهای بسیار شایع بوده که به طور حتم بسیاری از افراد در طول زندگی آن را تجربه کرده‌اند. این دردها به صورت ...
۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۱
5 ماده مفید برای جلوگیری از گرفتگی عضلات

5 ماده مفید برای جلوگیری از گرفتگی عضلات

گرفتگی عضلات، اغلب همراه با ورزش شدید و گاهی اوقات می‌تواند بر اثر رژیم غذایی نامناسب رخ دهد. به طور منظم خوردن غذاهای خاص ...
۲۴ بهمن , ۱۳۹۷
درمان های خانگی گرفتگی عضلات گردن

درمان های خانگی گرفتگی عضلات گردن

گرفتگی عضلات گردن در طول روز می‌تواند باعث کلافگی شما شود، گرفتگی عضلات گردن عموما با سردرد و بی حسی همراه است.
۲۴ اسفند , ۱۳۹۶